Altány a zimné záhrady

od originálneho výrobcu ALUMISTR.

Zameranie a dovoz zdarma v Bratislavskom kraji.

Demontáž a odvoz starých rámov zdarma.

Zasklievanie balkónov bezrámovým systémom Klima

Cenovo dostupne zasklenie balkónov, terás, lodžií a letných záhrad.

Tandoor — prvýkrát na Slovensku!

Svetovo známa šamotová keramická pec, je to BIO, je to zdravé a jedlo je pripravené za dvakrat rychlejšiu dobu.

Ako si správne vybrať firmu?

 

Uvažujete nad realizáciou zasklenia Vašej lodžie, balkóna, či terasy? Na trhu je dnes množstvo firiem, ktoré ponúkajú zasklievanie. Ako si však spomedzi ne vybrať? A správe!

 

My Vám v rozhodovaní pomôžeme:
V prvom rade je potrebné nájsť firmu, ktorá seriózne podniká, a má dostatočné portfólio na uspokojenie potrieb zákazníka. Slušný kontakt a komunikácia so zákazníkom nie je v dnešnej dobe žiaľ úplnou samozrejmosťou. Niektorí zákazníci zvažujú zasklenie čo najlacnejšie, a neuvedomujú si, že riskujú. Cena by preto nemala byť pre Vás prvotné kritérium. V prípade realizácie prostredníctvom našej firmy platí zásada: kvalita = cena!

Kvalita stavebnej práce sa skôr, či neskôr prejaví. Exteriérové realizácie neodpustia ani najmenší nedostatok, či už v použitých stavebných, výplňových a spojovacích materiáloch, technickom zostavení, i samotnej montáže. Zasklenie nie je na rok – dva, ale na desaťročia. Nemusíte dlho rozmýšľať, či váhať. Spoločnosť ALUVIS, s.r.o. ste si vybrali správne, a Vašou starosťou už je doplniť systém z našej ponuky pod jednou značkou, keďže ľahké a pevné hliníkové konštrukcie dnes predstavujú jednotku na trhu.