Altány a zimné záhrady

od originálneho výrobcu ALUMISTR.

Zameranie a dovoz zdarma v Bratislavskom kraji.

Demontáž a odvoz starých rámov zdarma.

Zasklievanie balkónov bezrámovým systémom Klima

Cenovo dostupne zasklenie balkónov, terás, lodžií a letných záhrad.

Tandoor — prvýkrát na Slovensku!

Svetovo známa šamotová keramická pec, je to BIO, je to zdravé a jedlo je pripravené za dvakrat rychlejšiu dobu.

Altánky, prístrešky a deliace priečky

 

 

Nezáväzná cenová kalkulácia

Altány - zimná záhrada  || Aluvis s.r.o. — zimné záhrady, terasy, altány, zasklievanie balkónov, lodžií, keramicka pecAltánky a altánok do záhrady

 

Našim cieľom je vytvoriť altán podľa Vašich predstáv.  Každý altán je originálnym prevedením na mieru, preto jeho dizajn, veľkosť či farbu prispôsobíme Vašim požiadavkám, aby sme vytvorili ideálny priestor na relax i zábavu. Altán predstavuje spojenie elegantných prvkov a skla, vďaka čomu altány neponúkajú len funkčné benefity, ale zároveň slúžia aj ako spestrenie a zútulnenie domu/záhrady. Vďaka altánom, ktoré sú pripojené priamo k domu si zároveň zabezpečíte prechod „suchou nohou".

Hliníková konštrukcia je zostavená zo základných profilov s rozmermi 100x50x2 mm. Hliníkové otváracie dvere Millennium 2000sú súčasťou ponúkaného sortimentu, ktoré je možné zabudovať do ktoréhokoľvek z rámových systémov. Obvodové stenysú tvorené predovšetkým rámovými systémami, pričom každý systém má svoje špecifické charakteristiky a záleží len na Vás, ktorý si pre svoj altán zvolíte.

 

Rozdelenie systémov podľa obvodových stien využívaných pri altánkoch

AluPlus - rámový posuvný systém, ktorý ponúka elegantné zasklenie priestoru s výplňou skla o hrúbke 4 až 6 mm.

AluCombi - rámový posuvný systém, ktorý má elegantné zaoblené vertikálne profily s výplňou skla o hrúbke 4 až 6 mm. Ponúka možnosť dodatkového profilu slúžiaceho ako madlo po celej výške.

AluTerm - rámový posuvný systém s prerušeným tepelným mostom, ktorý má elegantné zaoblené profily so zabránením tepelných strát v kombinácii s izolačným dvojsklom (4/8/4 mm).

AluVista a AluVerso - bezrámové posuvné a otočné systémy vhodné v prípade zostavenia obvodných stien altánu na dve časti.

Klima - bezrámový posuvný systém, ktorý sa vyznačuje eleganciou celopresklenej steny s použitím bezpečnostného skla o hrúbke 6 alebo 8 mm

Systémy našej spoločnosti sú využiteľné pre altány, zimné záhrady, uzatvorenie veránd či prístrešky rodinných domov. Pre zasklenie terasy s položením obvodových stien na podlahu (tvoria väčšinu realizácii) odporúčame systémy AluCombi, AluTerm či systém Klima.

 

 

 

 

 

Takto realizujeme naše altánky:

1) Zistenie Vašich predstáv a požiadaviek. Informácie  nám môžete poskytnúť telefonicky, ale aj mailom.

2) Dohodnutie osobnej obhliadky priestoru, kde sa má realizovať stavba altánu.

3) Výber vhodného presklenia obvodových stien na základe Vašich potrieb (rámový či bezrámový systém)

4) Spresnenie výplní pre obvodové steny a strešnej konštrukcie

5) Vystavenie orientačnej cenovej ponuky v základnom farebnom prevedení (biela, elox)

6)  Schválenie cenovej ponuky a dohoda finálnej realizácie altánu vrátane farebného prevedenia profilov

7) Vypracovanie detailnej výkresovej dokumentácie a jej schválenie

8) Zaplatenie dohodnutej zálohy za projekt, ktorý sa pohybuje vo výške 50% z celkovej sumy

9) Príprava na realizáciu projektu, výroba materiálu, postupná informovanosť zákazníka o možnej montáži

10) Samotná montáž a realizácia stavby altánu

11) Užívanie si relaxu a pohodlia v altáne s priateľmi či rodinou

 

Prístrešky

Na zastrešenie domových vchodov, zasklenie priestorov veránd, bazénov či na akékoľvek iné konštrukcie sa najčastejšie využíva rámový systém AluPlus. Jeho prednosťou je vzdušnosť, jednoduchosť, funkčnosť a príťažlivý, estetický vzhľad. Pre strešnú výplň sa najčastejšie používajú rôzne typy polykarbonátov a lepené sklo (Connex). Minimálny spád prístrešku odporúčame na 6 stupňov.

 

Interiérové deliace priečky

Naše systémy nachádzajú uplatnenie aj v interiéri v podobe deliacich priečok. Tie si môžete zvoliť pevné, posuvné alebo kombinované. Pre deliace priečky je najideálnejší rámový systém AluPlus alebo AluCombi. Na ich výplň je možné použiť rôzne druhy skla, polykarbonáty do hrúbky 9 mm či lamino dosky s hrúbkou 8 mm a so širokou škálou dekorov. Deliace priečky zároveň atraktívne dotvárajú dizajn interiéru vďaka rôznym typom výplní spolu s možnosťou farebného lakovania hliníkových profilov. Taktiež Vám ponúkame možnosť zabudovania hliníkových otváracích dverí Millennium 2000.

Referencie

Security code